Logo Vakantiehuisjes.nl Logo Vakantiehuisjes.nl
  • Actueel & betrouwbaar
  • Direct boeken
  • Lage prijzen

144 m2 Ferienwohnung mit grossem Südbalkon

|
Bekijk op kaart
144 m2 Ferienwohnung mit grossem Südbalkon
144 m2 Ferienwohnung mit grossem Südbalkon
144 m2 Ferienwohnung mit grossem Südbalkon
+ 3 foto's
144 m2 Ferienwohnung mit grossem Südbalkon
€697,81 v.a. prijs per nacht

De laagste prijsgarantie!

Heb je een vraag over dit vakantiehuis?

Neem contact met ons op

  • Afwasmachine
  • Wasmachine
  • Wifi
  • Vriezer
  • Verwarming
  • Douche
Alle voorzieningen

Omschrijving

Outside

Spacious holiday apartment to feel good Our apartment Spacious, centrally located 4.5 room apartment with ski slope right in front of the house. Just a few steps away from the town hall bus stop. The apartment offers around 142m² plenty of space for young and old and has a large terrace with a wonderful panoramic view which also invites you to sunbathe. There are two parking spaces available. Further public parking spaces can be found in the Brüggli or Ochsenbühl car parks. 3 bedrooms from 11m² to 18m² (2 x double bed and 1 x bunk bed plus two single beds) We are happy to provide a cot and TriTrap upon request 2 bathrooms - 1 x two washbasins, shower bathtub, toilet - 1 x washbasin, shower, toilet Large living-dining area with open kitchen invite you to linger. Nothing is missing in the open kitchen. It has a dishwasher, combination steamer, Nespresso coffee machine, mixer, raclette oven, fondue caquelon, etc.

Belangrijke informatie
Populaire filters Wifi
Over het vakantiehuisje

Voorzieningen

Dit maakt jouw verblijf onvergetelijk

Faciliteiten
Voorzieningen
  • Afwasmachine
  • Douche
  • Verwarming
  • Vriezer
  • Wasmachine
  • Wifi

Op de kaart

Alle informatie die je nodig hebt voor de juiste beslissing!

Het weer
Weather Icon 11°C Gedeeltelijk bewolkt
Minimaal 7°C
Maximaal 21°C
Komende dagen
  • vr. 03 17°/6° 36%
  • za. 04 19°/4° 11%
  • zo. 05 19°/6° 9%

Het klimaat in Innerarosa

Het weer het gehele jaar

Maand Temperatuur (°C) Luchtvochtigheid (%) Neerslagsom (mm)
Januari /-8° 80% 60 mm
Februari /-8° 77% 55 mm
Maart /-5° 75% 60 mm
April /-2° 72% 70 mm
Mei 13°/2° 72% 90 mm
Juni 17°/6° 74% 110 mm
Juli 19°/8° 75% 120 mm
Augustus 19°/8° 75% 120 mm
September 15°/5° 78% 85 mm
Oktober 10°/1° 78% 75 mm
November /-3° 80% 70 mm
December /-7° 81% 65 mm

Veelgestelde vragen

Antwoorden op de meest gestelde vragen over deze accommodatie

Mag ik mijn huisdieren meenemen naar 144 m2 Ferienwohnung mit grossem Südbalkon?
Nee, het is niet toegestaan om huisdieren mee te nemen naar 144 m2 Ferienwohnung mit grossem Südbalkon
Is er wifi beschikbaar bij 144 m2 Ferienwohnung mit grossem Südbalkon?
Ja, deze accommodatie beschikt over wifi en wifi.
Is er airco aanwezig bij 144 m2 Ferienwohnung mit grossem Südbalkon?
Nee, deze er is op deze accommodatie geen airco aanwezig.
Wat zijn de in- en uitchecktijden voor 144 m2 Ferienwohnung mit grossem Südbalkon?
Bekijk de actuele in- en uitchecktijden op de website van 144 m2 Ferienwohnung mit grossem Südbalkon
Heeft 144 m2 Ferienwohnung mit grossem Südbalkon een bad?
Nee, 144 m2 Ferienwohnung mit grossem Südbalkon heeft geen bad.
Kan ik mijn auto parkeren bij 144 m2 Ferienwohnung mit grossem Südbalkon?
Nee, het is niet mogelijk om je auto op het terrein van de accommodatie te parkeren.
Kan ik zwemmen bij 144 m2 Ferienwohnung mit grossem Südbalkon?
Nee, er zijn geen zwemfaciliteiten 144 m2 Ferienwohnung mit grossem Südbalkon aanwezig.

Andere accommodaties in de buurt

Misschien vind je dit ook leuk

Direct te boeken
Brüggli A24
Brüggli A24
Afwasmachine Wasmachine Parkeerplaats
Direct te boeken
Auf der Melchernen Ferienhaus mit acht Betten
Direct te boeken
Appartement/Fewo, Bad, WC, 8-Bettwohnung
Direct te boeken
Chalet-Ferienwohnung mit Terrasse, 1 Schlafzimmer
Direct te boeken
Appartement/Fewo, Bad, WC, 4-Bettwohnung
Direct te boeken
Appartement/Fewo, Dusche, WC, 3-Bettwohnung
Direct te boeken
Ferienwohnung mit Loggia, 3 Schlafzimmer & 2 Bäder
Direct te boeken
Ferienwohnung mit Loggia, 3 Schlafzimmer & 2 Bäder
Plaatsen in de buurt
144 m2 Ferienwohnung mit grossem Südbalkon

Zwitserland - Graubünden - Innerarosa

Fotoboek
Filteren:
badkamers
144 m2 Ferienwohnung mit grossem Südbalkon - Buiten
144 m2 Ferienwohnung mit grossem Südbalkon - Image-tags.info
144 m2 Ferienwohnung mit grossem Südbalkon - Image-tags.info
144 m2 Ferienwohnung mit grossem Südbalkon - Image-tags.info
144 m2 Ferienwohnung mit grossem Südbalkon - Image-tags.info
144 m2 Ferienwohnung mit grossem Südbalkon - Image-tags.info
1/ 6