Logo Vakantiehuisjes.nl Logo Vakantiehuisjes.nl
  • Actueel & betrouwbaar
  • Direct boeken
  • Lage prijzen

Hof Arosa A-03 Appartement/Fewo, 4-Bettwohnung

|
Bekijk op kaart
Hof Arosa A-03 Appartement/Fewo,   4-Bettwohnung
Hof Arosa A-03 Appartement/Fewo,   4-Bettwohnung
Hof Arosa A-03 Appartement/Fewo,   4-Bettwohnung
+ 12 foto's
Hof Arosa A-03 Appartement/Fewo,   4-Bettwohnung
€153,86 v.a. prijs per nacht

De laagste prijsgarantie!

Heb je een vraag over dit vakantiehuis?

Neem contact met ons op

  • Wifi
  • Vriezer
  • Verwarming
  • Douche
Alle voorzieningen

Omschrijving

Outside

Bathroom facilities:no. of bathrooms: 1, shower, toiletBed distribution:separate beds, separate beds available, single bed, sofaCategory:Mitglied Fewo-VereinigungChildren:child-friendly, children's bed, children's playroom, highchairFacilities / Services:Bread/rolls service, family friendly, games room, garage, lift / elevator, luggage storage, multi-family house, own garden, pets not allowed, Satellite TV, wheelchair accessible, WiFiRoom/apartment features:balcony, bathrobe on request, bed linen available, bedding, central heating, closet, coffeemaker, combined bedroom/living room, dish sink, dishes available, electric stove, feather beds, foldaway bed, freezer compartment, furniture suite, garden furniture, hairdryer, heater, kettle, kitchen and table linen, no carpet, open plan kitchen/living room, oven, pets permitted on request, radio, refrigerator, refrigerators available, satellite TV, separate bedroom/s: 1, set for Fondue, set for Raclette, terrace, toaster, toilet laundry, towels available, TV, WiFiSports / Leisure time:garden / meadowWellness:indoor swimming pool, relaxation room, saunaOccupancy:1-4 Adults0-2 Children Basic information - Pets allowed: 1 - Number of bedrooms: 1 - Number of bathrooms: 1 Top features - WiFi - heating: In part - balcony - terrace Bathroom Guest toilet (or WC) - toilet Sanitary facilities at the property - shower Wellness - sauna Cooking/Living - coffee machine: coffee machine - fridge/freezer: deep freezer, fridge - stove: electric stove - oven - toaster Entertainment - TV: TV, satellite TV - radio Accessibility - lift in house Outside area - outdoor furniture

Belangrijke informatie
Populaire filters Wifi
Over het vakantiehuisje
  • Gelegen inInnerarosa
  • Aankomst vanaf 08:00 tot 12:00
  • Vertrektijd 12:00

Voorzieningen

Dit maakt jouw verblijf onvergetelijk

Faciliteiten
Voorzieningen
  • Douche
  • Oven / magnetron
  • Verwarming
  • Vriezer
  • Wifi

Het klimaat in Innerarosa

Het weer het gehele jaar

Maand Temperatuur (°C) Luchtvochtigheid (%) Neerslagsom (mm)
Januari /-8° 80% 60 mm
Februari /-8° 77% 55 mm
Maart /-5° 75% 60 mm
April /-2° 72% 70 mm
Mei 13°/2° 72% 90 mm
Juni 17°/6° 74% 110 mm
Juli 19°/8° 75% 120 mm
Augustus 19°/8° 75% 120 mm
September 15°/5° 78% 85 mm
Oktober 10°/1° 78% 75 mm
November /-3° 80% 70 mm
December /-7° 81% 65 mm

Veelgestelde vragen

Antwoorden op de meest gestelde vragen over deze accommodatie

Mag ik mijn huisdieren meenemen naar Hof Arosa A-03 Appartement/Fewo, 4-Bettwohnung?
Nee, het is niet toegestaan om huisdieren mee te nemen naar Hof Arosa A-03 Appartement/Fewo, 4-Bettwohnung
Is er wifi beschikbaar bij Hof Arosa A-03 Appartement/Fewo, 4-Bettwohnung?
Ja, deze accommodatie beschikt over wifi en wifi.
Is er airco aanwezig bij Hof Arosa A-03 Appartement/Fewo, 4-Bettwohnung?
Nee, deze er is op deze accommodatie geen airco aanwezig.
Wat zijn de in- en uitchecktijden voor Hof Arosa A-03 Appartement/Fewo, 4-Bettwohnung?
Inchecken kan vanaf 08:00 en uitchecken tot 12:00.
Heeft Hof Arosa A-03 Appartement/Fewo, 4-Bettwohnung een bad?
Nee, Hof Arosa A-03 Appartement/Fewo, 4-Bettwohnung heeft geen bad.
Kan ik mijn auto parkeren bij Hof Arosa A-03 Appartement/Fewo, 4-Bettwohnung?
Nee, het is niet mogelijk om je auto op het terrein van de accommodatie te parkeren.
Kan ik zwemmen bij Hof Arosa A-03 Appartement/Fewo, 4-Bettwohnung?
Nee, er zijn geen zwemfaciliteiten Hof Arosa A-03 Appartement/Fewo, 4-Bettwohnung aanwezig.

Andere accommodaties in de buurt

Misschien vind je dit ook leuk

Direct te boeken
Promenade Apt 216
Promenade Apt 216
Wasmachine Wifi Verwarming Douche
Direct te boeken
Promenade Apt 306
Promenade Apt 306
Wasmachine Wifi Oven / magnetron Parkeerplaats
Direct te boeken
Promenade Apt 210
Promenade Apt 210
Wasmachine Wifi Oven / magnetron Douche
Direct te boeken
Promenade Apt 407
Promenade Apt 407
Wasmachine Wifi Oven / magnetron Parkeerplaats
Direct te boeken
Promenade Apt 416
Promenade Apt 416
Wasmachine Wifi Verwarming Douche
Direct te boeken
Promenade Apt 409
Promenade Apt 409
Wasmachine Wifi Oven / magnetron Parkeerplaats
Direct te boeken
Promenade Apt 003
Promenade Apt 003
Wasmachine Wifi Oven / magnetron Parkeerplaats
Direct te boeken
Promenade Apt 105
Promenade Apt 105
Wasmachine Wifi Oven / magnetron Parkeerplaats
Plaatsen in de buurt
Hof Arosa A-03 Appartement/Fewo, 4-Bettwohnung

Zwitserland - Graubünden - Innerarosa

Fotoboek
Filteren:
badkamers
Hof Arosa A-03 Appartement/Fewo,   4-Bettwohnung - Image-tags.info
Hof Arosa A-03 Appartement/Fewo,   4-Bettwohnung - Binnen
Hof Arosa A-03 Appartement/Fewo,   4-Bettwohnung - Image-tags.info
Hof Arosa A-03 Appartement/Fewo,   4-Bettwohnung - Binnen
Hof Arosa A-03 Appartement/Fewo,   4-Bettwohnung - Image-tags.info
Hof Arosa A-03 Appartement/Fewo,   4-Bettwohnung - Binnen
Hof Arosa A-03 Appartement/Fewo,   4-Bettwohnung - Image-tags.info
Hof Arosa A-03 Appartement/Fewo,   4-Bettwohnung - Binnen
Hof Arosa A-03 Appartement/Fewo,   4-Bettwohnung - Image-tags.info
Hof Arosa A-03 Appartement/Fewo,   4-Bettwohnung - Binnen
Hof Arosa A-03 Appartement/Fewo,   4-Bettwohnung - Image-tags.info
Hof Arosa A-03 Appartement/Fewo,   4-Bettwohnung - Binnen
Hof Arosa A-03 Appartement/Fewo,   4-Bettwohnung - Image-tags.info
Hof Arosa A-03 Appartement/Fewo,   4-Bettwohnung - Buiten
Hof Arosa A-03 Appartement/Fewo,   4-Bettwohnung - Image-tags.info
1/ 15