Logo Vakantiehuisjes.nl Logo Vakantiehuisjes.nl
  • Actueel & betrouwbaar
  • Direct boeken
  • Lage prijzen

6 Personen vakantie huis in Ansager

|
Bekijk op kaart
6 Personen vakantie huis in Ansager
6 Personen vakantie huis in Ansager
6 Personen vakantie huis in Ansager
+ 16 foto's
6 Personen vakantie huis in Ansager
€65,18 v.a. prijs per nacht

De laagste prijsgarantie!

Heb je een vraag over dit vakantiehuis?

Neem contact met ons op

  • Sauna
  • Bubbelbad / Hot tub
  • Afwasmachine
  • Tuin
  • Wasmachine
  • Wifi
  • Vriezer
  • Barbecue
Alle voorzieningen

Omschrijving

6 Personen vakantie huis in Ansager

Dieses gut ausgestattete, 95 m² große Ferienhaus am Kvie Sø in Mitteljütland bietet die perfekte Kombination aus Gemütlichkeit und Wellness. Das 2008 renovierte Haus verfügt über ein helles Wohnzimmer mit Kaminofen und Fernseher, das einen einladenden Mittelpunkt für die Familie bildet. Mit drei Schlafzimmern (jeweils mit Doppelbett) bietet das Haus Platz für sechs Gäste; zudem steht ein 150 cm langes Kinderbett für die kleinsten Urlauber bereit. Das Haus ist ganz auf Entspannung ausgelegt und besticht durch einen Innen-Whirlpool für zwei Personen sowie eine Sauna für vier Personen. Die voll ausgestattete Küche mit Geschirrspüler, Mikrowelle und einem großen Gefriervolumen (140-199 Liter) macht die Selbstversorgung zum Kinderspiel. Praktische Annehmlichkeiten wie eine Waschmaschine und eine energieeffiziente Luft-Luft-Wärmepumpe sorgen für einen komfortablen Aufenthalt. Im Außenbereich lädt der 1.100 m² große, angelegte Garten mit Terrasse, Sonnenliegen und Holzkohlegrill zu gemütlichen Stunden im Freien ein. Die Lage ist ideal: Nur 300 Meter trennen Sie vom See, der zu Spaziergängen einlädt, während ein Restaurant in nur 1 km Entfernung erreichbar ist. Ob Wellness in der Sauna oder Naturerlebnisse am See – dieses charmante Haus ist der perfekte Ausgangspunkt für Ihren Dänemark-Urlaub.Kurz vor Ihrem Ankunftsdatum kann eine rückzahlbare Kaution erhoben werden. Die Kaution stellt sicher, dass Ihr Aufenthalt reibungslos verläuft, und deckt eventuelle Zusatzleistungen oder Verbrauchskosten ab.Diese Kaution deckt den Verbrauch von Nebenkosten während Ihres Aufenthalts sowie zusätzliche in Anspruch genommene Leistungen ab.Der endgültige Betrag wird anhand der tatsächlichen Zählerstände und Nutzung zusätzlicher Services angepasst. Ein etwaiger Restbetrag wird Ihnen innerhalb von 21 Tagen nach dem Check-out zurückerstattet.Die Kaution dient lediglich als Vorauszahlung für Leistungen, die Sie ohnehin bezahlen würden, und ermöglicht einen reibungslosen Ablauf Ihres Aufenthalts und Check-outs.

Belangrijke informatie
Populaire filters Wellness
Type vakantiehuisje Vakantiehuis
Over het vakantiehuisje
  • Gelegen inVarde
  • Aankomst vanaf 16:00 tot 18:00
  • Vertrektijd 10:00

Voorzieningen

Dit maakt jouw verblijf onvergetelijk

Faciliteiten
Voorzieningen
  • Afwasmachine
  • Bad
  • Barbecue
  • Douche
  • Koelkast
  • Oven / magnetron
  • Tuin
  • Tv
  • Verwarming
  • Vriezer
  • Wasmachine
  • Wifi
Verblijf
Wellness
  • Bubbelbad / Hot tub
  • Sauna

Het klimaat in Kvie Sø

Het weer het gehele jaar

Maand Temperatuur (°C) Luchtvochtigheid (%) Neerslagsom (mm)
Januari /-1° 88% 55 mm
Februari /-1° 86% 40 mm
Maart /0° 82% 45 mm
April 11°/2° 76% 35 mm
Mei 16°/6° 74% 40 mm
Juni 18°/9° 76% 55 mm
Juli 20°/12° 77% 70 mm
Augustus 20°/12° 79% 80 mm
September 17°/9° 83% 70 mm
Oktober 13°/6° 87% 70 mm
November /3° 89% 65 mm
December /0° 89% 60 mm

Veelgestelde vragen

Antwoorden op de meest gestelde vragen over deze accommodatie

Mag ik mijn huisdieren meenemen naar 6 Personen vakantie huis in Ansager?
Ja, je mag 2 huisdieren meenemen naar 6 Personen vakantie huis in Ansager
Is er wifi beschikbaar bij 6 Personen vakantie huis in Ansager?
Ja, deze accommodatie beschikt over wifi en wifi.
Is er airco aanwezig bij 6 Personen vakantie huis in Ansager?
Nee, deze er is op deze accommodatie geen airco aanwezig.
Wat zijn de in- en uitchecktijden voor 6 Personen vakantie huis in Ansager?
Inchecken kan vanaf 16:00 en uitchecken tot 10:00.
Heeft 6 Personen vakantie huis in Ansager een bad?
Ja, 6 Personen vakantie huis in Ansager beschikt over een bad.
Kan ik mijn auto parkeren bij 6 Personen vakantie huis in Ansager?
Nee, het is niet mogelijk om je auto op het terrein van de accommodatie te parkeren.
Kan ik zwemmen bij 6 Personen vakantie huis in Ansager?
Nee, er zijn geen zwemfaciliteiten 6 Personen vakantie huis in Ansager aanwezig.

Andere accommodaties in de buurt

Misschien vind je dit ook leuk

Direct te boeken
Direct te boeken
Direct te boeken
Direct te boeken
Direct te boeken
Direct te boeken
Direct te boeken
Direct te boeken
Plaatsen in de buurt
6 Personen vakantie huis in Ansager

Denemarken - Zuid-Denemarken - Varde

Fotoboek
Filteren:
badkamers
6 Personen vakantie huis in Ansager - Buitenlucht
6 Personen vakantie huis in Ansager - Spa
6 Personen vakantie huis in Ansager - Binnen
6 Personen vakantie huis in Ansager - Binnen
6 Personen vakantie huis in Ansager - Binnen
6 Personen vakantie huis in Ansager - Binnen
6 Personen vakantie huis in Ansager - Binnen
6 Personen vakantie huis in Ansager - Binnen
6 Personen vakantie huis in Ansager - Binnen
6 Personen vakantie huis in Ansager - Binnen
6 Personen vakantie huis in Ansager - Binnen
6 Personen vakantie huis in Ansager - Binnen
6 Personen vakantie huis in Ansager - Binnen
6 Personen vakantie huis in Ansager - Binnen
6 Personen vakantie huis in Ansager - Sauna
6 Personen vakantie huis in Ansager - Uitzicht
6 Personen vakantie huis in Ansager - Uitzicht
6 Personen vakantie huis in Ansager - Uitzicht
6 Personen vakantie huis in Ansager - Plattegrond
1/ 19