Logo Vakantiehuisjes.nl Logo Vakantiehuisjes.nl
  • Actueel & betrouwbaar
  • Direct boeken
  • Lage prijzen

Appartement/Fewo, Dusche und Bad, WC, 6-Bettwohnun

|
Bekijk op kaart
Appartement/Fewo, Dusche und Bad, WC, 6-Bettwohnun
Appartement/Fewo, Dusche und Bad, WC, 6-Bettwohnun
Appartement/Fewo, Dusche und Bad, WC, 6-Bettwohnun
€25,23 v.a. prijs per nacht

De laagste prijsgarantie!

Heb je een vraag over dit vakantiehuis?

Neem contact met ons op

Omschrijving

Outside

This stylishly furnished apartment, with over 100 m², accommodates up to 6 people and is centrally located in Arosa. In less than 5 minutes on foot, you can reach the cable cars "Weisshornbahn" and "Hörnli-Express". Shopping opportunities, bars, restaurants, and a bus stop are right at your doorstep. The train station is a 5-minute walk or one bus stop away. Apartment features: Bedrooms: Two bedrooms each with a double bed, equipped with bed linens, plenty of storage space, and hanging options for clothes. Living area: A spacious living room with a large flatscreen TV that provides access to various streaming services. Additionally, there is a pull-out sofa bed measuring 1.40mx200m. This is a proper mattress when the sofa is pulled out, for added comfort. Kitchen: A professional, large kitchen with a generous dining table, equipped with an oven, dishwasher, toaster, coffee maker, kettle, salad spinner, a large refrigerator with freezer compartment, dishes, cups, and all types of pans and pots are available for your use. A raclette grill and a fondue set for cozy evenings are also provided. Bathroom: A bathroom with a shower and bathtub, equipped with hand and shower towels. Internet: Free, fast Wi-Fi is available throughout the apartment. Laundry facilities: A laundry tower with a washing machine and dryer is located in the apartment. Sports equipment: A separate room for storing ski or bike equipment is available. The entire apartment features parquet flooring, a modern decor, plenty of wood, and has been furnished with loving details, creating a warm and inviting atmosphere.

Over het vakantiehuisje
  • Gelegen inInnerarosa
  • Aankomst vanaf 00:00 tot 10:00
  • Vertrektijd 10:00

Op de kaart

Alle informatie die je nodig hebt voor de juiste beslissing!

Het weer
Weather Icon 16°C Plaatselijke regen in de omgeving
Minimaal 6°C
Maximaal 17°C
Komende dagen
  • za. 04 19°/4° 11%
  • zo. 05 19°/6° 9%

Het klimaat in Innerarosa

Het weer het gehele jaar

Maand Temperatuur (°C) Luchtvochtigheid (%) Neerslagsom (mm)
Januari /-8° 80% 60 mm
Februari /-8° 77% 55 mm
Maart /-5° 75% 60 mm
April /-2° 72% 70 mm
Mei 13°/2° 72% 90 mm
Juni 17°/6° 74% 110 mm
Juli 19°/8° 75% 120 mm
Augustus 19°/8° 75% 120 mm
September 15°/5° 78% 85 mm
Oktober 10°/1° 78% 75 mm
November /-3° 80% 70 mm
December /-7° 81% 65 mm

Veelgestelde vragen

Antwoorden op de meest gestelde vragen over deze accommodatie

Mag ik mijn huisdieren meenemen naar Appartement/Fewo, Dusche und Bad, WC, 6-Bettwohnun?
Nee, het is niet toegestaan om huisdieren mee te nemen naar Appartement/Fewo, Dusche und Bad, WC, 6-Bettwohnun
Is er wifi beschikbaar bij Appartement/Fewo, Dusche und Bad, WC, 6-Bettwohnun?
Nee, er is geen aanwezig op deze accommodatie.
Is er airco aanwezig bij Appartement/Fewo, Dusche und Bad, WC, 6-Bettwohnun?
Nee, deze er is op deze accommodatie geen airco aanwezig.
Wat zijn de in- en uitchecktijden voor Appartement/Fewo, Dusche und Bad, WC, 6-Bettwohnun?
Inchecken kan vanaf 00:00 en uitchecken tot 10:00.
Heeft Appartement/Fewo, Dusche und Bad, WC, 6-Bettwohnun een bad?
Nee, Appartement/Fewo, Dusche und Bad, WC, 6-Bettwohnun heeft geen bad.
Kan ik mijn auto parkeren bij Appartement/Fewo, Dusche und Bad, WC, 6-Bettwohnun?
Nee, het is niet mogelijk om je auto op het terrein van de accommodatie te parkeren.
Kan ik zwemmen bij Appartement/Fewo, Dusche und Bad, WC, 6-Bettwohnun?
Nee, er zijn geen zwemfaciliteiten Appartement/Fewo, Dusche und Bad, WC, 6-Bettwohnun aanwezig.

Andere accommodaties in de buurt

Misschien vind je dit ook leuk

Direct te boeken
Residence Eden L by Arosa Vacations
Residence Eden L by Arosa Vacations
Afwasmachine Wasmachine Wifi Vriezer
Direct te boeken
130m2 Luxuswohnung mit grossem Balkon, 7 Personen
Direct te boeken
80m2 Luxus-Apartment mit Balkon, 4 Betten
80m2 Luxus-Apartment mit Balkon, 4 Betten
Afwasmachine Wasmachine Wifi Verwarming
Direct te boeken
Casa Allegra 6 by Arosa Vacations
Casa Allegra 6 by Arosa Vacations
Afwasmachine Wifi Vriezer Oven / magnetron
Direct te boeken
Appartement/Fewo, Bad, WC, 6-Bettwohnung
Appartement/Fewo, Bad, WC, 6-Bettwohnung
Afwasmachine Wifi Vriezer Oven / magnetron
Direct te boeken
Appartement/Fewo, Bad, WC, 6-Bettwohnung
Direct te boeken
Appartement/Fewo, Dusche und Bad, WC, 8-Bettwohnun
Direct te boeken
130m2 Luxus-Apartment mit Südterrasse
Plaatsen in de buurt
Appartement/Fewo, Dusche und Bad, WC, 6-Bettwohnun

Zwitserland - Graubünden - Innerarosa

Fotoboek
Filteren:
badkamers
Appartement/Fewo, Dusche und Bad, WC, 6-Bettwohnun - Image-tags.info
Appartement/Fewo, Dusche und Bad, WC, 6-Bettwohnun - Image-tags.info
Appartement/Fewo, Dusche und Bad, WC, 6-Bettwohnun - Image-tags.info
1/ 3