Logo Vakantiehuisjes.nl Logo Vakantiehuisjes.nl
  • Actueel & betrouwbaar
  • Direct boeken
  • Lage prijzen

Janita XL

|
Bekijk op kaart
Janita XL
Janita XL
Janita XL
+ 29 foto's
Janita XL
€550,81 v.a. prijs per nacht

De laagste prijsgarantie!

Heb je een vraag over dit vakantiehuis?

Neem contact met ons op

  • Afwasmachine
  • Vriezer
  • Tv
  • Oven / magnetron
  • Douche
  • Kinderstoel
  • Kinderbed
  • Lift
Alle voorzieningen

Omschrijving

Combi van 3 appartementen in Westendorf

In het hart van Westendorf bevinden zich 3 moderne appartementen in 1 gebouw met eigen ingang en balkons op de 1e, 2e en 3e verdieping. De centrale ligging biedt gemakkelijke toegang tot de skilift. De appartementen beschikken over volledig ingerichte open keukens en ruime woonkamers. Bagage laden en lossen kan bij het huis, parkeren in het stadscentrum is kosteloos. Er is geen deur die de accommodaties met elkaar verbindt

Voor aankomst en vertrek kun je kort laden en lossen direct bij het appartement. Omdat het appartement aan een doorgaande weg bij een dokterspraktijk ligt, is langdurig parkeren daar niet toegestaan. Gratis parkeren is beschikbaar in het centrum van Westendorf.

Voor wintersportliefhebbers heeft dit appartement een ideale ligging. De dichtstbijzijnde skibus vertrekt al op 100 meter van de woning. Daarnaast bevindt de eerste skilift zich op slechts 200 meter loopafstand, waardoor je snel op de piste staat. Westendorf ligt in het skigebied SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental, met bijna 300 kilometer aan pistes en uitstekende mogelijkheden voor zowel beginnende als ervaren wintersporters.

Westendorf is een echte familiebestemming met volop mogelijkheden in de zomer. Zowel op de berg als in het dal zijn er activiteiten voor het hele gezin. Natuurliefhebbers kunnen hun hart ophalen met de vele wandel- en fietsroutes in de omgeving.

Kortom, de ideale plek voor een onvergetelijke winter- én zomervakantie

Belangrijke informatie
Populaire filters Wifi
Over het vakantiehuisje
  • Gelegen inStraßhäusl
  • Aankomst vanaf 16:00 tot 18:00
  • Vertrektijd 10:00

Voorzieningen

Dit maakt jouw verblijf onvergetelijk

Faciliteiten
Mindervaliden
  • Lift
Voorzieningen
  • Afwasmachine
  • Douche
  • Koelkast
  • Oven / magnetron
  • Tv
  • Vriezer
  • Wasmachine
  • Wifi

Op de kaart

Alle informatie die je nodig hebt voor de juiste beslissing!

Het weer
Weather Icon 13°C Normale regen
Minimaal 8°C
Maximaal 20°C
Komende dagen
  • do. 02 23°/6° 25%
  • vr. 03 20°/9° 29%
  • za. 04 25°/7° 24%
  • zo. 05 25°/7° 71%
  • ma. 06 21°/8° 67%

Het klimaat in Straßhäusl

Het weer het gehele jaar

Maand Temperatuur (°C) Luchtvochtigheid (%) Neerslagsom (mm)
Januari /-4° 83% 50 mm
Februari /-3° 81% 45 mm
Maart /0° 77% 55 mm
April 14°/4° 73% 60 mm
Mei 19°/8° 71% 90 mm
Juni 22°/12° 73% 120 mm
Juli 25°/14° 74% 130 mm
Augustus 24°/13° 73% 110 mm
September 19°/10° 77% 90 mm
Oktober 14°/5° 80% 65 mm
November /1° 83% 60 mm
December /-2° 85% 55 mm

Veelgestelde vragen

Antwoorden op de meest gestelde vragen over deze accommodatie

Mag ik mijn huisdieren meenemen naar Janita XL?
Nee, het is niet toegestaan om huisdieren mee te nemen naar Janita XL
Is er wifi beschikbaar bij Janita XL?
Ja, deze accommodatie beschikt over wifi en wifi.
Is er airco aanwezig bij Janita XL?
Nee, deze er is op deze accommodatie geen airco aanwezig.
Wat zijn de in- en uitchecktijden voor Janita XL?
Inchecken kan vanaf 16:00 en uitchecken tot 10:00.
Heeft Janita XL een bad?
Nee, Janita XL heeft geen bad.
Kan ik mijn auto parkeren bij Janita XL?
Nee, het is niet mogelijk om je auto op het terrein van de accommodatie te parkeren.
Kan ik zwemmen bij Janita XL?
Nee, er zijn geen zwemfaciliteiten Janita XL aanwezig.

Andere accommodaties in de buurt

Misschien vind je dit ook leuk

Direct te boeken
Chalet 149 Westendorf 1
Chalet 149 Westendorf 1
Sauna Koelkast Vriezer Tv
Direct te boeken
Chalet 149 Westendorf 2
Chalet 149 Westendorf 2
Koelkast Vriezer Wifi Openhaard
Direct te boeken
Chalet 149 Westendorf 3
Chalet 149 Westendorf 3
Sauna Koelkast Vriezer Wifi
Direct te boeken
Chalet 149 Westendorf
Chalet 149 Westendorf
Koelkast Vriezer Wifi Oven / magnetron
Direct te boeken
Chalet 149 Westendorf 5
Chalet 149 Westendorf 5
Koelkast Vriezer Wifi Oven / magnetron
Direct te boeken
Chalet 149 Westendorf 6
Chalet 149 Westendorf 6
Sauna Koelkast Vriezer Wifi
Direct te boeken
Mit 2 Schlafzimmern
Mit 2 Schlafzimmern
Wifi Oven / magnetron Douche Parkeerplaats
Direct te boeken
Superior mit IR-Sauna
Superior mit IR-Sauna
Sauna Wifi Oven / magnetron Douche
Plaatsen in de buurt
Janita XL

Oostenrijk - Tirol - Straßhäusl

Fotoboek
Filteren:
badkamers
Janita XL - Buitenkant zomer
Janita XL - Woonkamer
Janita XL - Woonkamer
Janita XL - Woonkamer
Janita XL - Eetkamer
Janita XL - Eetkamer
Janita XL - Eetkamer
Janita XL - Keuken
Janita XL - Eetkamer
Janita XL - Keuken
Janita XL - Eetkamer
Janita XL - Slaapkamer
Janita XL - Slaapkamer
Janita XL - Badkamer
Janita XL - Badkamer
Janita XL - Badkamer
Janita XL - Slaapkamer
Janita XL - Slaapkamer
Janita XL - Badkamer
Janita XL - Slaapkamer
Janita XL - Sauna
Janita XL - Faciliteiten
Janita XL - Gebieden zomer 20km
Janita XL - Gebieden zomer 20km
Janita XL - Gebieden zomer 20km
Janita XL - Sfeer
Janita XL - Sfeer
Janita XL - Exterieur winter
Janita XL - Exterieur winter
Janita XL - Gebied winter 20km
Janita XL - Gebied winter 20km
Janita XL - Gebied winter 20km
1/ 32