Logo Vakantiehuisjes.nl Logo Vakantiehuisjes.nl
  • Actueel & betrouwbaar
  • Direct boeken
  • Lage prijzen

LONG PRES

|
Bekijk op kaart
LONG PRES
LONG PRES
LONG PRES
+ 19 foto's
LONG PRES
€312,89 €283,48 v.a. prijs per nacht

De laagste prijsgarantie!

Heb je een vraag over dit vakantiehuis?

Neem contact met ons op

  • Wasmachine
  • Wifi
  • Koelkast
  • Vriezer
  • Verwarming
  • Lift
  • Appartementencomplex
  • Appartement
Alle voorzieningen

Omschrijving

Appartement Rolland Garros, Parc des Princes

Subliem appartement met 2 slaapkamers en 2 badkamers, gelegen op een steenworp afstand van het Parc des Princes en Rolland Garros. Zeer goed bereikbaar vanaf alle officiële Olympische locaties. Dit luxe appartement, smaakvol ingericht, ruim, warm, licht en volledig uitgerust, is ideaal voor een verblijf in Parijs met familie of vrienden. (6 personen).

Belangrijke informatie
Populaire filters Wifi
Type vakantiehuisje Appartement
Over het vakantiehuisje

Voorzieningen

Dit maakt jouw verblijf onvergetelijk

Faciliteiten
Mindervaliden
  • Brede toegang
  • Lift
Voorzieningen
  • Airco
  • Koelkast
  • Oven / magnetron
  • Tv
  • Verwarming
  • Vriezer
  • Wasmachine
  • Wifi

Het klimaat in Boulogne-Billancourt

Het weer het gehele jaar

Maand Temperatuur (°C) Luchtvochtigheid (%) Neerslagsom (mm)
Januari /2° 84% 52 mm
Februari /2° 81% 44 mm
Maart 12°/4° 77% 48 mm
April 16°/6° 73% 46 mm
Mei 20°/10° 72% 58 mm
Juni 23°/13° 70% 49 mm
Juli 25°/15° 67% 55 mm
Augustus 25°/15° 67% 43 mm
September 21°/12° 71% 49 mm
Oktober 16°/9° 79% 52 mm
November 11°/5° 83% 52 mm
December /3° 85% 56 mm

Veelgestelde vragen

Antwoorden op de meest gestelde vragen over deze accommodatie

Mag ik mijn huisdieren meenemen naar LONG PRES?
Nee, het is niet toegestaan om huisdieren mee te nemen naar LONG PRES
Is er wifi beschikbaar bij LONG PRES?
Ja, deze accommodatie beschikt over wifi en wifi.
Is er airco aanwezig bij LONG PRES?
Ja, LONG PRES beschikt over [[ac-snippet:all_property_values]]
Wat zijn de in- en uitchecktijden voor LONG PRES?
Inchecken kan vanaf 16:00 en uitchecken tot 10:00.
Heeft LONG PRES een bad?
Nee, LONG PRES heeft geen bad.
Kan ik mijn auto parkeren bij LONG PRES?
Nee, het is niet mogelijk om je auto op het terrein van de accommodatie te parkeren.
Kan ik zwemmen bij LONG PRES?
Nee, er zijn geen zwemfaciliteiten LONG PRES aanwezig.

Andere accommodaties in de buurt

Misschien vind je dit ook leuk

Direct te boeken
SN-49-DOME-2
SN-49-DOME-2
Koelkast Wasmachine Oven / magnetron Wifi
Direct te boeken
SN-49-DOME
SN-49-DOME
Koelkast Wasmachine Oven / magnetron Wifi
Direct te boeken
SN-49-DOME-1
SN-49-DOME-1
Koelkast Wasmachine Oven / magnetron Wifi
Direct te boeken
FL-45-PEUPLIERS-5-M
FL-45-PEUPLIERS-5-M
Koelkast Wasmachine Wifi Oven / magnetron
Direct te boeken
FL-45-PEUPLIERS-1D
FL-45-PEUPLIERS-1D
Wasmachine Wifi Koelkast Oven / magnetron
Direct te boeken
MG-36-PEUPLIERS
MG-36-PEUPLIERS
Appartement Wasmachine Koelkast Oven / magnetron
Direct te boeken
BILLANCOURT 301
BILLANCOURT 301
Wasmachine Koelkast Vriezer Oven / magnetron
Direct te boeken
BILLANCOURT 203
BILLANCOURT 203
Wasmachine Koelkast Vriezer Oven / magnetron
Plaatsen in de buurt
LONG PRES

Frankrijk - Île-de-France - Hauts-de-Seine - Boulogne-Billancourt

Fotoboek
badkamers
LONG PRES
LONG PRES
LONG PRES
LONG PRES
LONG PRES
LONG PRES
LONG PRES
LONG PRES
LONG PRES
LONG PRES
LONG PRES
LONG PRES
LONG PRES
LONG PRES
LONG PRES
LONG PRES
LONG PRES
LONG PRES
LONG PRES
LONG PRES
LONG PRES
LONG PRES
1/ 22