Logo Vakantiehuisjes.nl Logo Vakantiehuisjes.nl
  • Actueel & betrouwbaar
  • Direct boeken
  • Lage prijzen

Quadra B223

|
Bekijk op kaart
Quadra B223
Quadra B223
Quadra B223
+ 23 foto's
Quadra B223
€120,00 v.a. prijs per nacht

De laagste prijsgarantie!

Heb je een vraag over dit vakantiehuis?

Neem contact met ons op

  • Afwasmachine
  • Wasmachine
  • Wifi
  • Verwarming
  • Douche
  • Parkeerplaats
Alle voorzieningen

Omschrijving

Binnen

"Quadra B223", appartement 1-kamer 48 m2. Ruim en licht: woon-/slaapkamer met 2 bedden (90 cm, lengte 200 cm), 1 2-pers kastbed (2 x 90 cm, lengte 200 cm), Flatscreen TV. Uitgang naar het balkon. Kleine keuken (oven, afwasmachine, 4 keramische glas kookplaten, broodrooster, waterkoker, magnetron, elektrische koffiemachine, pads voor de koffiemachine (Nespresso) extra, raclette oven, fondue Set (kaas)). Douche/WC. Verwarming. Parketvloeren. Balkon. Balkonmeubilair. Mooi uitzicht op de bergen, het dal en het landschap. Ter beschikking: haardroger. Internet (WiFi, gratis). Parkeerplaats nr. Interhome/17.831.1 (overdekt, 1 Auto). Rookvrij huis.

Buiten

Flims: Residentie "Quadra", van 3 verdiepingen. In het centrum van Flims-Dorf, centrale ligging. In het huis: berging voor ski's, centrale verwarming, wasmachine (extra), droger (voor medegebruik, extra). Toegangsweg tot aan het huis. Overdekte parkeerplaats. Winkel, restaurant 600 m, bushalte "Flims Post" 450 m. Ski faciliteiten 600 m. Attracties in de buurt: Rheinschlucht, Tektonikarena Sardona, Baumwipfelpfad Senda dil Dragung, Aussichtsplattform Il Spir, Klettersteig Piunt. Bekende skigebieden kunnen gemakkelijk worden bereikt: LAAX - Flims Laax Falera, 28 Liftanlagen, 214 Pistenkilometer. Bekende meren kunnen gemakkelijk worden bereikt: Laaxersee - Lag Grond, Caumasee, Crestasee. Wandelgebied Flims, Laax, Falers ganz Jahres Wanderg. Winterwandern und Schneeschuhwandern, Sommer: Wandern, Biken, Golfen, Tennis.

Belangrijke informatie
Populaire filters Wifi
Over het vakantiehuisje
  • Gelegen inFlims
  • Aankomst vanaf 16:00 tot 18:00
  • Vertrektijd 09:30

Voorzieningen

Dit maakt jouw verblijf onvergetelijk

Faciliteiten
Voorzieningen
  • Afwasmachine
  • Douche
  • Oven / magnetron
  • Parkeerplaats
  • Tv
  • Verwarming
  • Wasmachine
  • Wifi

Het klimaat in Flims

Het weer het gehele jaar

Maand Temperatuur (°C) Luchtvochtigheid (%) Neerslagsom (mm)
Januari 0°/-7° 80% 65 mm
Februari 1°/-7° 78% 60 mm
Maart 4°/-4° 77% 65 mm
April 9°/0° 74% 70 mm
Mei 14°/4° 73% 90 mm
Juni 18°/8° 75% 110 mm
Juli 20°/10° 75% 120 mm
Augustus 19°/9° 76% 110 mm
September 15°/6° 77% 85 mm
Oktober 10°/2° 78% 75 mm
November 4°/-2° 80% 70 mm
December 1°/-6° 81% 65 mm

Veelgestelde vragen

Antwoorden op de meest gestelde vragen over deze accommodatie

Mag ik mijn huisdieren meenemen naar Quadra B223?
Nee, het is niet toegestaan om huisdieren mee te nemen naar Quadra B223
Is er wifi beschikbaar bij Quadra B223?
Ja, deze accommodatie beschikt over wifi en wifi.
Is er airco aanwezig bij Quadra B223?
Nee, deze er is op deze accommodatie geen airco aanwezig.
Wat zijn de in- en uitchecktijden voor Quadra B223?
Inchecken kan vanaf 16:00 en uitchecken tot 09:30.
Heeft Quadra B223 een bad?
Nee, Quadra B223 heeft geen bad.
Kan ik mijn auto parkeren bij Quadra B223?
Ja, Quadra B223 beschikt over een eigen parkeerpaats.
Kan ik zwemmen bij Quadra B223?
Nee, er zijn geen zwemfaciliteiten Quadra B223 aanwezig.

Andere accommodaties in de buurt

Misschien vind je dit ook leuk

Direct te boeken
Valetta Sura
Valetta Sura
Wasmachine Wifi Oven / magnetron Parkeerplaats
Direct te boeken
Murissen
Murissen
Afwasmachine Wasmachine Wifi Oven / magnetron
Direct te boeken
Haus Ner A1
Haus Ner A1
Afwasmachine Wasmachine Wifi Oven / magnetron
Direct te boeken
Ner B 29
Ner B 29
Afwasmachine Wasmachine Wifi Verwarming
Direct te boeken
Ner B / Hartl, (Flims Dorf), 29
Ner B / Hartl, (Flims Dorf), 29
Afwasmachine Tv Oven / magnetron
Direct te boeken
Zundra Klarenbeek
Zundra Klarenbeek
Wasmachine Wifi Vriezer Oven / magnetron
Direct te boeken
Majo 3.5
Majo 3.5
Afwasmachine Wasmachine Oven / magnetron Wifi
Direct te boeken
Majo 5.5
Majo 5.5
Afwasmachine Wasmachine Wifi Oven / magnetron
Plaatsen in de buurt
Quadra B223

Zwitserland - Graubünden - Flims

Fotoboek
Filteren:
badkamers
Quadra B223 - Binnen
Quadra B223 - Binnen
Quadra B223 - Binnen
Quadra B223 - Binnen
Quadra B223 - Buiten
Quadra B223 - Binnen
Quadra B223 - Binnen
Quadra B223 - Binnen
Quadra B223 - Binnen
Quadra B223 - Binnen
Quadra B223 - Binnen
Quadra B223 - Buiten
Quadra B223 - Omgeving
Quadra B223 - Omgeving
Quadra B223 - Omgeving
Quadra B223 - Omgeving
Quadra B223 - Omgeving
Quadra B223 - Omgeving
Quadra B223 - Omgeving
Quadra B223 - Omgeving
Quadra B223 - Omgeving
Quadra B223 - Omgeving
Quadra B223 - Omgeving
Quadra B223 - Omgeving
Quadra B223 - Omgeving
Quadra B223 - Omgeving
1/ 26