Logo Vakantiehuisjes.nl Logo Vakantiehuisjes.nl
  • Actueel & betrouwbaar
  • Direct boeken
  • Lage prijzen

Elvix Nerja Centre B

|
Bekijk op kaart
Elvix Nerja Centre B
Elvix Nerja Centre B
Elvix Nerja Centre B
+ 21 foto's
Elvix Nerja Centre B
€101,29 v.a. prijs per nacht

De laagste prijsgarantie!

Heb je een vraag over dit vakantiehuis?

Neem contact met ons op

  • Afwasmachine
  • Wasmachine
  • Wifi
  • Vriezer
  • Verwarming
  • Douche
  • Parkeerplaats
Alle voorzieningen

Omschrijving

Binnen

"Elvix Nerja Centre B", appartement 3-kamers 69 m2. Doelmatig en comfortabel ingericht: woon-/eetkamer met Digitale TV, air-conditioning en heteluchtverwarming. 1 kamer met 1 2-pers bed (150 cm, lengte 190 cm), air-conditioning en heteluchtverwarming. 1 kamer met 2 bedden (90 cm, lengte 190 cm), air-conditioning en heteluchtverwarming. Keuken (afwasmachine, 3 keramische glas kookplaten, broodrooster, waterkoker, magnetron, diepvriezer, elektrische koffiemachine). Douche/WC. Groot balkon 15 m2. Terrasmeubelen. Ter beschikking: wasmachine, strijkijzer, kinderstoel, kinderbed tot 3 jaar, haardroger. Internet (WiFi, gratis). Niet rokers woning. Rookmelders, brandblusser, geen lift. VUT/MA/101989

Buiten

Nerja: Moderne, mooi flatgebouw "Elvix Nerja Centre B". In het centrum van Nerja, 500 m van zee, 500 m van het strand. Openbare parkeergarage op 300 m, extra. Betaald kortparkeren zone. Winkel, levensmiddelenwinkel, supermarkt 50 m, winkelcentrum 20 m, restaurant 50 m, bakkerij 1 m, café 50 m, bushalte "Estación Autobuses Nerja" 50 m, treinstation "Est. Autobuses María Zambrano" 57 km, zandstrand "Salón" 500 m. Jachthaven 17 km, golfterrein (18 holes) 23 km, skipisten 100 km. Attracties in de buurt: Frigiliana, Cuevas de Nerja, Acantilados de Maro, Museo de Nerja, Frigiliana, Balcón de Europa / Plaza España. Bekende skigebieden kunnen gemakkelijk worden bereikt: Sierra Nevada. Wandelgebied Sierra Tejeda, Sierra Almijara, Las Alpujarras. Geen lift. De eigenaar accepteert geen jeugdgroepen. Object referentie: ES5405.181.1 is gelegen op hetzelfde terrein.

Belangrijke informatie
Populaire filters Wifi
Over het vakantiehuisje
  • Gelegen inNerja
  • Aankomst vanaf 16:00 tot 19:00
  • Vertrektijd 10:00

Voorzieningen

Dit maakt jouw verblijf onvergetelijk

Faciliteiten
Voorzieningen
  • Afwasmachine
  • Airco
  • Douche
  • Parkeerplaats
  • Tv
  • Verwarming
  • Vriezer
  • Wasmachine
  • Wifi

Het klimaat in Nerja

Het weer het gehele jaar

Maand Temperatuur (°C) Luchtvochtigheid (%) Neerslagsom (mm)
Januari 16°/8° 72% 60 mm
Februari 17°/8° 70% 48 mm
Maart 18°/10° 68% 42 mm
April 20°/11° 67% 31 mm
Mei 23°/14° 65% 15 mm
Juni 27°/18° 62% 7 mm
Juli 30°/21° 58% 2 mm
Augustus 31°/22° 59% 3 mm
September 28°/19° 64% 14 mm
Oktober 24°/15° 68% 41 mm
November 19°/11° 71% 56 mm
December 17°/9° 73% 67 mm

Veelgestelde vragen

Antwoorden op de meest gestelde vragen over deze accommodatie

Mag ik mijn huisdieren meenemen naar Elvix Nerja Centre B?
Nee, het is niet toegestaan om huisdieren mee te nemen naar Elvix Nerja Centre B
Is er wifi beschikbaar bij Elvix Nerja Centre B?
Ja, deze accommodatie beschikt over wifi en wifi.
Is er airco aanwezig bij Elvix Nerja Centre B?
Ja, Elvix Nerja Centre B beschikt over [[ac-snippet:all_property_values]]
Wat zijn de in- en uitchecktijden voor Elvix Nerja Centre B?
Inchecken kan vanaf 16:00 en uitchecken tot 10:00.
Heeft Elvix Nerja Centre B een bad?
Nee, Elvix Nerja Centre B heeft geen bad.
Kan ik mijn auto parkeren bij Elvix Nerja Centre B?
Ja, Elvix Nerja Centre B beschikt over een eigen parkeerpaats.
Kan ik zwemmen bij Elvix Nerja Centre B?
Nee, er zijn geen zwemfaciliteiten Elvix Nerja Centre B aanwezig.

Andere accommodaties in de buurt

Misschien vind je dit ook leuk

Direct te boeken
Apartamento Plaza Cavana by Casasol
Direct te boeken
Apartamento Plaza Cavana by Casasol
Apartamento Plaza Cavana by Casasol
Wasmachine Koelkast Airco Wifi
Direct te boeken
Iglesia
Iglesia
Wasmachine Wifi Airco Oven / magnetron
Direct te boeken
Acapulco Playa 301 by Casasol
Acapulco Playa 301 by Casasol
Wasmachine Koelkast Airco Oven / magnetron
Direct te boeken
Acapulco Playa 301 by Casasol
Acapulco Playa 301 by Casasol
Wasmachine Vriezer Douche
Direct te boeken
Acapulco Playa 412 by Casasol
Acapulco Playa 412 by Casasol
Wasmachine Vriezer Tv Oven / magnetron
Direct te boeken
Acapulco Playa 412 by Casasol
Acapulco Playa 412 by Casasol
Wasmachine Koelkast Airco Wifi
Direct te boeken
Acapulco Playa 302 by Casasol
Acapulco Playa 302 by Casasol
Koelkast Wasmachine Airco Wifi
Plaatsen in de buurt
Elvix Nerja Centre B

Spanje - Andalusië - Nerja

Fotoboek
Filteren:
badkamers
Elvix Nerja Centre B - Buiten
Elvix Nerja Centre B - Binnen
Elvix Nerja Centre B - Binnen
Elvix Nerja Centre B - Binnen
Elvix Nerja Centre B - Binnen
Elvix Nerja Centre B - Binnen
Elvix Nerja Centre B - Binnen
Elvix Nerja Centre B - Binnen
Elvix Nerja Centre B - Binnen
Elvix Nerja Centre B - Binnen
Elvix Nerja Centre B - Binnen
Elvix Nerja Centre B - Binnen
Elvix Nerja Centre B - Binnen
Elvix Nerja Centre B - Binnen
Elvix Nerja Centre B - Binnen
Elvix Nerja Centre B - Binnen
Elvix Nerja Centre B - Binnen
Elvix Nerja Centre B - Binnen
Elvix Nerja Centre B - Binnen
Elvix Nerja Centre B - Binnen
Elvix Nerja Centre B - Omgeving
Elvix Nerja Centre B - Omgeving
Elvix Nerja Centre B - Omgeving
Elvix Nerja Centre B - Omgeving
1/ 24