KZ-17-DAME
Bekijk op kaart
KZ-17-DAME
KZ-17-DAME
KZ-17-DAME
+ 10 foto's
KZ-17-DAME
De laagste prijsgarantie!
Heb je een vraag over dit vakantiehuis?
Neem contact met ons op
  • Appartement
  • Afwasmachine
  • Verwarming
  • Tv
  • Douche
  • Airco
  • Stadscentrum
  • Appartementencomplex
Alle voorzieningen
Omschrijving
Prachtig appartement - Croisette Gray Albion
De ligging van het appartement zorgt ervoor dat u zich snel en gemakkelijk kunt verplaatsen:
PER VLIEGTUIG: Luchthaven Nice-Côte d'Azur (30 km)
PER VLIEGTUIG: Luchthaven Cannes-Mandelieu
PER TREIN: SNCF-station Cannes
PER AUTO: snelweg A8
PER AUTO: nationale snelweg 85
Belangrijke informatie
Populaire filters Wifi
Type vakantiehuisje Appartement
Over het vakantiehuisje
  • Gelegen inCannes
  • Aankomst vanaf 16:00 tot 23:00
  • Vertrektijd 10:00
Voorzieningen
Dit maakt jouw verblijf onvergetelijk
Faciliteiten
Voorzieningen
  • Afwasmachine
  • Airco
  • Douche
  • Koelkast
  • Oven / magnetron
  • Tv
  • Verwarming
  • Wifi
Op de kaart
Alle informatie die je nodig hebt voor de juiste beslissing!
Het weer
Weather Icon 18°C Gedeeltelijk bewolkt
Minimaal 14°C
Maximaal 18°C
Komende dagen
  • do. 14 20°/11° 0%
  • vr. 15 20°/12° 0%
  • za. 16 18°/10° 80%
  • zo. 17 19°/12° 100%
  • ma. 18 19°/13° 81%
Het klimaat in Cannes
Het weer het gehele jaar
Maand Temperatuur (°C) Luchtvochtigheid (%) Neerslagsom (mm)
Januari 13°/5° 68% 68 mm
Februari 13°/5° 66% 59 mm
Maart 15°/7° 66% 52 mm
April 17°/9° 66% 49 mm
Mei 21°/13° 68% 38 mm
Juni 25°/17° 67% 29 mm
Juli 28°/20° 63% 11 mm
Augustus 28°/20° 63% 17 mm
September 25°/17° 67% 56 mm
Oktober 21°/13° 69% 108 mm
November 16°/9° 70% 84 mm
December 13°/6° 69% 73 mm