Logo Vakantiehuisjes.nl Logo Vakantiehuisjes.nl
  • Actueel & betrouwbaar
  • Direct boeken
  • Lage prijzen

Résidence Le De 2

|
Bekijk op kaart
Résidence Le De 2
Résidence Le De 2
Résidence Le De 2
+ 10 foto's
Résidence Le De 2
€86,86 €85,26 v.a. prijs per nacht

De laagste prijsgarantie!

Heb je een vraag over dit vakantiehuis?

Neem contact met ons op

  • Afwasmachine
  • Verwarming
  • Tv
  • Parkeerplaats
  • Appartement
  • Appartementencomplex
  • Aan de skipiste
Alle voorzieningen

Omschrijving

Vakantiehuis in Les Coches vlakbij de skilift

Stel je voor dat je wakker wordt met de serene schoonheid van de Franse Alpen, waar de frisse berglucht en het adembenemende uitzicht over de vallei de toon zetten voor je dag. Deze charmante studio in het hart van Les Coches biedt een knus toevluchtsoord voor maximaal vier gasten en combineert modern comfort met alpine charme. De studio, onlangs gerenoveerd in de herfst van 2024, heeft een smaakvol design en een toplocatie op slechts 200 meter van de pistes en winkels, waardoor het een ideale keuze is voor zowel skiërs als natuurliefhebbers. Stap binnen in deze zorgvuldig ontworpen ruimte van 22 m² en ontdek een goed uitgeruste open keuken met keramische kookplaten, een oven, een magnetron, een koelkast, een vaatwasser en alle benodigdheden om stevige maaltijden te bereiden na een dag vol avontuur. De woonkamer nodigt uit tot ontspanning met een comfortabele slaapbank en een flatscreen-tv, terwijl de hal extra slaapplaatsen biedt met een stapelbed. De moderne badkamer met een Italiaanse douche en een apart toilet zorgen voor comfort voor alle gasten. Buiten biedt een klein terras een prachtig panorama over de vallei en de omliggende bergen, perfect om te ontspannen met een warm drankje. De residentie is uitgerust met skilockers voor eenvoudige opslag en gratis openbare parkeergelegenheid, voor een zorgeloos verblijf. De nabijheid van de kassa van de skilift en het centrum van het resort betekent dat u altijd dicht bij de actie bent, of u nu de piste op gaat of de levendige lokale scene verkent. Voor grotere groepen biedt het boeken van aangrenzende appartementen ruimte aan maximaal 10 gasten, waardoor het een fantastische optie is voor gezinnen of vrienden die samen reizen. Met zijn onovertroffen locatie, moderne voorzieningen en betoverende uitzicht is deze studio uw toegangspoort tot onvergetelijke alpine avonturen. Of u nu komt voor wintersport of zomerwandelingen, Les Coches belooft een magische ontsnapping in elk seizoen.

Belangrijke informatie
Type vakantiehuisje Appartement
Over het vakantiehuisje

Voorzieningen

Dit maakt jouw verblijf onvergetelijk

Faciliteiten
Voorzieningen
  • Afwasmachine
  • Koelkast
  • Oven / magnetron
  • Parkeerplaats
  • Tv
  • Verwarming

Het klimaat in Les Coches

Het weer het gehele jaar

Maand Temperatuur (°C) Luchtvochtigheid (%) Neerslagsom (mm)
Januari /-6° 80% 80 mm
Februari /-6° 77% 70 mm
Maart /-3° 72% 70 mm
April /0° 69% 75 mm
Mei 14°/3° 69% 95 mm
Juni 18°/7° 67% 105 mm
Juli 21°/9° 66% 90 mm
Augustus 21°/9° 67% 90 mm
September 17°/6° 69% 80 mm
Oktober 11°/2° 74% 95 mm
November /-2° 78% 90 mm
December /-5° 81% 90 mm

Veelgestelde vragen

Antwoorden op de meest gestelde vragen over deze accommodatie

Mag ik mijn huisdieren meenemen naar Résidence Le De 2?
Nee, het is niet toegestaan om huisdieren mee te nemen naar Résidence Le De 2
Is er wifi beschikbaar bij Résidence Le De 2?
Nee, er is geen aanwezig op deze accommodatie.
Is er airco aanwezig bij Résidence Le De 2?
Nee, deze er is op deze accommodatie geen airco aanwezig.
Wat zijn de in- en uitchecktijden voor Résidence Le De 2?
Inchecken kan vanaf 15:00 en uitchecken tot 10:00.
Heeft Résidence Le De 2 een bad?
Nee, Résidence Le De 2 heeft geen bad.
Kan ik mijn auto parkeren bij Résidence Le De 2?
Ja, Résidence Le De 2 beschikt over een eigen parkeerpaats.
Kan ik zwemmen bij Résidence Le De 2?
Nee, er zijn geen zwemfaciliteiten Résidence Le De 2 aanwezig.

Andere accommodaties in de buurt

Misschien vind je dit ook leuk

Direct te boeken
Résidence Les Pentes
Résidence Les Pentes
Koelkast Oven / magnetron Tv Parkeerplaats
Direct te boeken
Résidence LE ZIG ZAG
Résidence LE ZIG ZAG
Wasmachine Koelkast Tv Oven / magnetron
Direct te boeken
Résidence La Traverse
Résidence La Traverse
Koelkast Oven / magnetron Tv Kinderstoel
Direct te boeken
Résidence La Traverse
Résidence La Traverse
Koelkast Oven / magnetron Tv Kinderstoel
Direct te boeken
Résidence Le Trompe L'oeil
Direct te boeken
Résidence Le Trompe L'oeil
Direct te boeken
Résidence Le Trompe L'oeil
Direct te boeken
Résidence Le De 1
Résidence Le De 1
Koelkast Oven / magnetron Tv Appartement
Plaatsen in de buurt
Résidence Le De 2

Frankrijk - Auvergne-Rhône-Alpes - Savoie - La Plagne-Tarentaise

Fotoboek
Filteren:
badkamers
Résidence Le De 2 - Niet-getagd
Résidence Le De 2 - Niet-getagd
Résidence Le De 2 - Niet-getagd
Résidence Le De 2 - Niet-getagd
Résidence Le De 2 - Niet-getagd
Résidence Le De 2 - Niet-getagd
Résidence Le De 2 - Niet-getagd
Résidence Le De 2 - Niet-getagd
Résidence Le De 2 - Niet-getagd
Résidence Le De 2 - Niet-getagd
Résidence Le De 2 - Niet-getagd
Résidence Le De 2 - Niet-getagd
Résidence Le De 2 - Niet-getagd
1/ 13