Logo Vakantiehuisjes.nl Logo Vakantiehuisjes.nl
  • Actueel & betrouwbaar
  • Direct boeken
  • Lage prijzen

Hauser im Rewahl

|
Bekijk op kaart
Hauser im Rewahl
Hauser im Rewahl
Hauser im Rewahl
+ 3 foto's
Hauser im Rewahl
€104,00 v.a. prijs per nacht

De laagste prijsgarantie!

Heb je een vraag over dit vakantiehuis?

Neem contact met ons op

  • Vriezer
  • Barbecue
  • Tv
  • Douche
  • Parkeerplaats
Alle voorzieningen

Omschrijving

Buiten

perceeloppervlakte: 1200m².

Over het vakantiehuisje
  • Gelegen inRewal
  • Aankomst vanaf 16:00 tot 18:00
  • Vertrektijd 10:00

Voorzieningen

Dit maakt jouw verblijf onvergetelijk

Faciliteiten
Voorzieningen
  • Barbecue
  • Douche
  • Parkeerplaats
  • Tv
  • Vriezer

Het klimaat in Rewal

Het weer het gehele jaar

Maand Temperatuur (°C) Luchtvochtigheid (%) Neerslagsom (mm)
Januari 2°/-1° 87% 38 mm
Februari 3°/-1° 84% 28 mm
Maart 6°/0° 80% 29 mm
April 10°/3° 75% 24 mm
Mei 16°/7° 74% 36 mm
Juni 19°/11° 76% 51 mm
Juli 21°/14° 77% 68 mm
Augustus 21°/14° 78% 61 mm
September 17°/11° 80% 52 mm
Oktober 13°/7° 82% 47 mm
November 7°/3° 85% 40 mm
December 4°/0° 87% 38 mm

Veelgestelde vragen

Antwoorden op de meest gestelde vragen over deze accommodatie

Mag ik mijn huisdieren meenemen naar Hauser im Rewahl?
Ja, je mag 1 huisdieren meenemen naar Hauser im Rewahl
Is er wifi beschikbaar bij Hauser im Rewahl?
Nee, er is geen aanwezig op deze accommodatie.
Is er airco aanwezig bij Hauser im Rewahl?
Nee, deze er is op deze accommodatie geen airco aanwezig.
Wat zijn de in- en uitchecktijden voor Hauser im Rewahl?
Inchecken kan vanaf 16:00 en uitchecken tot 10:00.
Heeft Hauser im Rewahl een bad?
Nee, Hauser im Rewahl heeft geen bad.
Kan ik mijn auto parkeren bij Hauser im Rewahl?
Ja, Hauser im Rewahl beschikt over een eigen parkeerpaats.
Kan ik zwemmen bij Hauser im Rewahl?
Nee, er zijn geen zwemfaciliteiten Hauser im Rewahl aanwezig.

Andere accommodaties in de buurt

Misschien vind je dit ook leuk

Direct te boeken
Resort in Rewal
Resort in Rewal
Wifi Op een vakantiepark Vakantiehuis Parkeerplaats
Direct te boeken
Sommerhaus Albatros
Sommerhaus Albatros
Wifi Vriezer Barbecue Verwarming
Direct te boeken
Piętrowe domki wakacyjne z 1 sypialnią w Rewalu
Direct te boeken
Piętrowe domki wakacyjne z 2 sypialniami w Rewalu
Direct te boeken
Holiday luxury apartment in Rewal
Holiday luxury apartment in Rewal
Wifi Op een vakantiepark Aan zee Appartement
Direct te boeken
Honoratka The House XL
Honoratka The House XL
Tv Vrijstaand Op een vakantiepark Koelkast
Direct te boeken
Holiday homes Rewal-50 qm Haus Daniel
Holiday homes Rewal-50 qm Haus Daniel
Verwarming Op een vakantiepark Vrijstaand Koelkast
Direct te boeken
Holiday homes Rewal 60 qm Kapitäns Haus
Holiday homes Rewal 60 qm Kapitäns Haus
Op een vakantiepark Vrijstaand Koelkast Vriezer
Plaatsen in de buurt
Hauser im Rewahl

Polen - West-Pommeren - Rewal

Fotoboek
Filteren:
badkamers
Hauser im Rewahl - Binnen
Hauser im Rewahl - Binnen
Hauser im Rewahl - Binnen
Hauser im Rewahl - Binnen
Hauser im Rewahl - Buiten
Hauser im Rewahl - Binnen
1/ 6