Logo Vakantiehuisjes.nl Logo Vakantiehuisjes.nl
  • Actueel & betrouwbaar
  • Direct boeken
  • Lage prijzen

La Presqu'île

|
Bekijk op kaart
La Presqu'île
La Presqu'île
La Presqu'île
+ 26 foto's
La Presqu'île
€0,00 v.a. prijs per nacht

De laagste prijsgarantie!

Heb je een vraag over dit vakantiehuis?

Neem contact met ons op

  • Afwasmachine
  • Wasmachine
  • Wifi
  • Vriezer
  • Verwarming
  • Zwembad
  • Douche
  • Parkeerplaats
Alle voorzieningen

Omschrijving

Binnen

Appartement 4-kamers 74 m2 op de 2e verdieping, op het noorden gelegen. Woon-/eetkamer met TV (Flatscreen TV). Uitgang naar het balkon, op het noorden. 1 kamer met 1 2-pers bed (140 cm, lengte 200 cm), douche. Kookhoek (oven, afwasmachine, broodrooster, waterkoker, magnetron, diepvriezer, elektrische koffiemachine). Aparte WC. Elektrische verwarming. Bovenverdieping: 1 kamer met 1 2-pers bed (140 cm, lengte 200 cm). 1 kamer met 2 bedden (90 cm, lengte 200 cm). Douche/WC. Balkon 10 m2. Balkonmeubilair. Mooi uitzicht op zee en de rivier. Ter beschikking: wasmachine, strijkijzer. Internet (WiFi, gratis). Parkeerplaats nr. 1744. Niet rokers woning. Rookmelders. Aanbod door een particulier volgens art. 155, IV van CGI.

Buiten

Dives-sur-Mer 2 km van Cabourg: Zeer comfortabele residentie "La Presqu'île", van 6 verdiepingen. In de wijk Port Guillaume, 800 m van het centrum van Dives-sur-Mer, 3 km van het centrum van Cabourg, 900 m van zee, van het strand. Voor medegebruik: openluchtzwembad hoekig omheind (20 x 9 m, 40 - 180 cm diepte, seizoensgebonden beschikbaarheid: 15.Jun. - 15.Sep. openingstijden zwembad: 10:00-19:30) met trap. WC bij het zwembad, kinderzwembad, buitendouche. In het complex: lift, bergruimte voor fietsen. Parkeerplaats (beperkt aantal) op het terrein. Winkel 800 m, restaurant 100 m, bushalte "Port Guillaume" 1.5 km, thermaalbad "Thalazur" 3.1 km. Golfterrein (9 holes) 2.8 km. De sleuteloverdracht vindt plaats bij het agentschap Interhome in Cabourg, 3 km. Vergelijkbare accommodaties kunnen worden geboekt. Zeilschool 300 m (in het seizoen). Winkelcentrum geopend in het seizoen. Let op: toegang tot de woning via een trap met meerdere treden (er is ook een ingang voor minder validen). De brug die Port Guillaume met Cabourg verbindt, is momenteel gesloten voor werk.

Belangrijke informatie
Populaire filters Wifi
Over het vakantiehuisje
  • Gelegen inDives-sur-Mer
  • Aankomst vanaf 16:00 tot 18:00
  • Vertrektijd 10:00

Voorzieningen

Dit maakt jouw verblijf onvergetelijk

Faciliteiten
Voorzieningen
  • Afwasmachine
  • Douche
  • Oven / magnetron
  • Parkeerplaats
  • Tv
  • Verwarming
  • Vriezer
  • Wasmachine
  • Wifi
  • Zwembad (gemeenschappelijk)

Het klimaat in Dives-sur-Mer

Het weer het gehele jaar

Maand Temperatuur (°C) Luchtvochtigheid (%) Neerslagsom (mm)
Januari /3° 84% 68 mm
Februari /3° 82% 55 mm
Maart 11°/5° 80% 56 mm
April 13°/6° 77% 45 mm
Mei 17°/9° 76% 53 mm
Juni 20°/12° 76% 48 mm
Juli 22°/14° 74% 46 mm
Augustus 22°/14° 74% 51 mm
September 19°/12° 77% 54 mm
Oktober 16°/9° 81% 73 mm
November 11°/6° 84% 72 mm
December /4° 85% 74 mm

Veelgestelde vragen

Antwoorden op de meest gestelde vragen over deze accommodatie

Mag ik mijn huisdieren meenemen naar La Presqu'île?
Nee, het is niet toegestaan om huisdieren mee te nemen naar La Presqu'île
Is er wifi beschikbaar bij La Presqu'île?
Ja, deze accommodatie beschikt over wifi en wifi.
Is er airco aanwezig bij La Presqu'île?
Nee, deze er is op deze accommodatie geen airco aanwezig.
Wat zijn de in- en uitchecktijden voor La Presqu'île?
Inchecken kan vanaf 16:00 en uitchecken tot 10:00.
Heeft La Presqu'île een bad?
Nee, La Presqu'île heeft geen bad.
Kan ik mijn auto parkeren bij La Presqu'île?
Ja, La Presqu'île beschikt over een eigen parkeerpaats.
Kan ik zwemmen bij La Presqu'île?
Ja, La Presqu'île beschikt over een zwembad (gemeenschappelijk).

Andere accommodaties in de buurt

Misschien vind je dit ook leuk

Direct te boeken
Galion 1 et 2
Galion 1 et 2
Wasmachine Wifi Vriezer Oven / magnetron
Direct te boeken
Les Goélands
Les Goélands
Afwasmachine Wasmachine Wifi Vriezer
Direct te boeken
Les Marines 1 et 2
Les Marines 1 et 2
Wifi Verwarming Douche Parkeerplaats
Direct te boeken
Les Marines 1 et 2
Les Marines 1 et 2
Wifi Verwarming Douche Parkeerplaats
Direct te boeken
Les Lofts
Les Lofts
Wasmachine Wifi Vriezer Oven / magnetron
Direct te boeken
Résidence Port Guillaume - maeva Home
Direct te boeken
Résidence Port Guillaume - maeva Home
Direct te boeken
Résidence Port Guillaume - maeva Home
Plaatsen in de buurt
La Presqu'île

Frankrijk - Normandië - Calvados - Dives-sur-Mer

Fotoboek
Filteren:
badkamers
La Presqu'île - Buiten
La Presqu'île - Binnen
La Presqu'île - Binnen
La Presqu'île - Buiten
La Presqu'île - Buiten
La Presqu'île - Binnen
La Presqu'île - Binnen
La Presqu'île - Binnen
La Presqu'île - Binnen
La Presqu'île - Binnen
La Presqu'île - Binnen
La Presqu'île - Binnen
La Presqu'île - Binnen
La Presqu'île - Binnen
La Presqu'île - Binnen
La Presqu'île - Binnen
La Presqu'île - Buiten
La Presqu'île - Buiten
La Presqu'île - Buiten
La Presqu'île - Buiten
La Presqu'île - Buiten
La Presqu'île - Buiten
La Presqu'île - Buiten
La Presqu'île - Buiten
La Presqu'île - Buiten
La Presqu'île - Buiten
La Presqu'île - Omgeving
La Presqu'île - Omgeving
La Presqu'île - Omgeving
1/ 29