Logo Vakantiehuisjes.nl Logo Vakantiehuisjes.nl
  • Actueel & betrouwbaar
  • Direct boeken
  • Lage prijzen

L’Estran Suite 2 Pièces 5 Pers

|
Bekijk op kaart
L’Estran Suite 2 Pièces 5 Pers
L’Estran Suite 2 Pièces 5 Pers
L’Estran Suite 2 Pièces 5 Pers
+ 21 foto's
L’Estran Suite 2 Pièces 5 Pers
€94,95 v.a. prijs per nacht

De laagste prijsgarantie!

Heb je een vraag over dit vakantiehuis?

Neem contact met ons op

  • Lift
  • Afwasmachine
  • Tv
  • Oven / magnetron
  • Douche
  • Zwembad
  • Appartementencomplex
  • Appartement
Alle voorzieningen

Omschrijving

Suite aan de oceaan voor vijf personen

Deze ruime suite van 53 m² met twee kamers, gelegen direct aan de oceaan in Le Château-d'Olonne, biedt een luxe verblijf aan zee op slechts enkele minuten van Les Sables-d'Olonne. De suite bevindt zich in het hoofdgebouw met lift en ligt aan het schilderachtige fietspad La Vélodyssée, op slechts 1,5 km van Tanchet Beach en 200 meter van lokale winkels.

De suite biedt een royale indeling voor maximaal vijf gasten en heeft een prachtig uitzicht op zee. De woonkamer is voorzien van een tweepersoons slaapbank, terwijl de slaapkamer twee eenpersoonsbedden en een extra uitschuifbaar eenpersoonsbed heeft. Voor extra gemak beschikt de accommodatie over een complete badkamer en een aparte doucheruimte. De volledig uitgeruste keuken is voorzien van keramische kookplaten, een magnetron en een vaatwasser en geeft toegang tot een privé balkon of terras met tuinmeubilair.

Het resort beschikt over twee verwarmde buitenzwembaden (beschikbaar van april tot en met september), een jeu de boulesbaan, een tafeltennistafel en een speeltuin. Gratis flatscreen-tv, eigen parkeergelegenheid en wifi maken het plaatje compleet voor een zorgeloos verblijf aan zee.

Belangrijke informatie
Populaire filters Wifi
Type vakantiehuisje Appartement
Over het vakantiehuisje

Voorzieningen

Dit maakt jouw verblijf onvergetelijk

Faciliteiten
Mindervaliden
  • Lift
Voorzieningen
  • Afwasmachine
  • Douche
  • Oven / magnetron
  • Tv
  • Wifi

Het klimaat in La Pironnière

Het weer het gehele jaar

Maand Temperatuur (°C) Luchtvochtigheid (%) Neerslagsom (mm)
Januari 10°/4° 81% 81 mm
Februari 11°/4° 78% 65 mm
Maart 13°/6° 76% 57 mm
April 15°/7° 75% 47 mm
Mei 18°/10° 76% 54 mm
Juni 21°/13° 75% 34 mm
Juli 24°/15° 73% 26 mm
Augustus 24°/15° 74% 37 mm
September 22°/13° 76% 59 mm
Oktober 18°/11° 78% 87 mm
November 13°/7° 81% 89 mm
December 11°/5° 82% 97 mm

Veelgestelde vragen

Antwoorden op de meest gestelde vragen over deze accommodatie

Mag ik mijn huisdieren meenemen naar L’Estran Suite 2 Pièces 5 Pers?
Ja, je mag 2 huisdieren meenemen naar L’Estran Suite 2 Pièces 5 Pers
Is er wifi beschikbaar bij L’Estran Suite 2 Pièces 5 Pers?
Ja, deze accommodatie beschikt over wifi en wifi.
Is er airco aanwezig bij L’Estran Suite 2 Pièces 5 Pers?
Nee, deze er is op deze accommodatie geen airco aanwezig.
Wat zijn de in- en uitchecktijden voor L’Estran Suite 2 Pièces 5 Pers?
Inchecken kan vanaf 15:00 en uitchecken tot 10:00.
Heeft L’Estran Suite 2 Pièces 5 Pers een bad?
Nee, L’Estran Suite 2 Pièces 5 Pers heeft geen bad.
Kan ik mijn auto parkeren bij L’Estran Suite 2 Pièces 5 Pers?
Nee, het is niet mogelijk om je auto op het terrein van de accommodatie te parkeren.
Kan ik zwemmen bij L’Estran Suite 2 Pièces 5 Pers?
Ja, L’Estran Suite 2 Pièces 5 Pers beschikt over een zwembad.

Andere accommodaties in de buurt

Misschien vind je dit ook leuk

Direct te boeken
L'Estran S2M
L'Estran S2M
Wifi Verwarming Zwembad (gemeenschappelijk) Parkeerplaats
Direct te boeken
L'Estran (S4)
L'Estran (S4)
Wifi Verwarming Zwembad (gemeenschappelijk) Parkeerplaats
Direct te boeken
L'Estran 24M
L'Estran 24M
Wifi Verwarming Zwembad (gemeenschappelijk) Parkeerplaats
Direct te boeken
L'Estran (25)
L'Estran (25)
Wifi Verwarming Zwembad (gemeenschappelijk) Parkeerplaats
Direct te boeken
L'Estran (25M)
L'Estran (25M)
Wifi Verwarming Zwembad (gemeenschappelijk) Parkeerplaats
Direct te boeken
L'Estran (CG25M)
L'Estran (CG25M)
Wifi Verwarming Zwembad (gemeenschappelijk) Douche
Direct te boeken
L'Estran (36/36M)
L'Estran (36/36M)
Wifi Verwarming Zwembad (gemeenschappelijk) Parkeerplaats
Direct te boeken
L'Estran
L'Estran
Wifi Verwarming Zwembad (gemeenschappelijk) Parkeerplaats
Plaatsen in de buurt
L’Estran Suite 2 Pièces 5 Pers

Frankrijk - Pays de la Loire - Vendée - Les Sables-d'Olonne

Fotoboek
Filteren:
badkamers
L’Estran Suite 2 Pièces 5 Pers - Zwembad
L’Estran Suite 2 Pièces 5 Pers - Woonkamer
L’Estran Suite 2 Pièces 5 Pers - Eetkamer
L’Estran Suite 2 Pièces 5 Pers - Slaapkamer
L’Estran Suite 2 Pièces 5 Pers - Buitenkant zomer
L’Estran Suite 2 Pièces 5 Pers - Buitenkant zomer
L’Estran Suite 2 Pièces 5 Pers - Buitenkant zomer
L’Estran Suite 2 Pièces 5 Pers - Buitenkant zomer
L’Estran Suite 2 Pièces 5 Pers - Buitenkant zomer
L’Estran Suite 2 Pièces 5 Pers - Buitenkant zomer
L’Estran Suite 2 Pièces 5 Pers - Zwembad
L’Estran Suite 2 Pièces 5 Pers - Zwembad
L’Estran Suite 2 Pièces 5 Pers - Zwembad
L’Estran Suite 2 Pièces 5 Pers - Woonkamer
L’Estran Suite 2 Pièces 5 Pers - Woonkamer
L’Estran Suite 2 Pièces 5 Pers - Woonkamer
L’Estran Suite 2 Pièces 5 Pers - Woonkamer
L’Estran Suite 2 Pièces 5 Pers - Eetkamer
L’Estran Suite 2 Pièces 5 Pers - Eetkamer
L’Estran Suite 2 Pièces 5 Pers - Eetkamer
L’Estran Suite 2 Pièces 5 Pers - Slaapkamer
L’Estran Suite 2 Pièces 5 Pers - Slaapkamer
L’Estran Suite 2 Pièces 5 Pers - Badkamer
L’Estran Suite 2 Pièces 5 Pers - Gebieden zomer 5km
1/ 24