Logo Vakantiehuisjes.nl Logo Vakantiehuisjes.nl
  • Actueel & betrouwbaar
  • Direct boeken
  • Lage prijzen

Joy with balcony

|
Bekijk op kaart
Joy with balcony
Joy with balcony
Joy with balcony
+ 16 foto's
Joy with balcony
€59,14 €54,24 v.a. prijs per nacht

De laagste prijsgarantie!

Heb je een vraag over dit vakantiehuis?

Neem contact met ons op

  • Wifi
  • Vriezer
  • Barbecue
  • Verwarming
  • Douche
  • Parkeerplaats
  • Afwasmachine
Alle voorzieningen

Omschrijving

Binnen

"Joy with balcony", appartement 2-kamers 45 m2 op de 2e verdieping. Het objekt is geschikt voor 2 volwassenen + 2 kinderen. Licht, modern en stijlvol ingericht: 1 2-pers. kamer met 1 bed (160 cm, lengte 200 cm). Open woon-/slaapkamer met 1 divanbed (160 cm, lengte 200 cm), TV en internationale TV-zenders (Flatscreen TV). Uitgang naar het balkon. Open keuken (oven, afwasmachine, 4 inductiekookplaten, broodrooster, waterkoker, magnetron, diepvriezer, elektrische koffiemachine). Douche/WC. Elektrische verwarming. Klein balkon 8 m2. Balkonmeubilair. Uitzicht op de plaats. Ter beschikking: haardroger. Internet (WiFi, gratis). Geschikt voor families. Rookvrij huis. Maximaal 3 kleine huisdieren/honden toegestaan. Rookmelders, brandblusser.

Buiten

Kindvriendelijk vakantiepark "Acacia", van 3 verdiepingen, omgeven door velden. Aan de rand van de plaats, 3 km van het centrum van De Haan, gebied met weinig verkeer, 1 km van zee, 1 km van het strand. Voor medegebruik: terrein 10 ha (omheind). Tennisbaan, basketbal, jeu de boules, barbecue, kinderspeelplaats. In het complex: lift. Parkeerplaats bij het huis. Supermarkt 3 km, restaurant 500 m, bakkerij 400 m, tramhalte "de Haan Vosseslag" 1 km, bushalte 650 m, zandstrand "Vosseslag" 1 km, fKK-strand 2 km. Golfterrein (18 holes) 300 m. Attracties in de buurt: Brugge 17 km, Plopsaland 50 km, Gent 65 km, Sea Life Marine Park 13 km, Hof Ter Meulen 4 km, ‘t Reigershof 5 km.

Belangrijke informatie
Populaire filters Wifi
Over het vakantiehuisje
  • Gelegen inVosseslag
  • Aankomst vanaf 15:00 tot 17:00
  • Vertrektijd 10:00

Voorzieningen

Dit maakt jouw verblijf onvergetelijk

Faciliteiten
Voorzieningen
  • Afwasmachine
  • Barbecue
  • Douche
  • Oven / magnetron
  • Parkeerplaats
  • Tv
  • Verwarming
  • Vriezer
  • Wifi

Het klimaat in Vosseslag

Het weer het gehele jaar

Maand Temperatuur (°C) Luchtvochtigheid (%) Neerslagsom (mm)
Januari /1° 87% 64 mm
Februari /1° 84% 48 mm
Maart 10°/3° 81% 56 mm
April 13°/5° 78% 41 mm
Mei 17°/8° 77% 49 mm
Juni 20°/11° 77% 61 mm
Juli 22°/13° 80% 69 mm
Augustus 22°/13° 81% 69 mm
September 19°/11° 82% 62 mm
Oktober 15°/8° 85% 82 mm
November 10°/4° 87% 77 mm
December /2° 88% 71 mm

Veelgestelde vragen

Antwoorden op de meest gestelde vragen over deze accommodatie

Mag ik mijn huisdieren meenemen naar Joy with balcony?
Ja, je mag 1 huisdieren meenemen naar Joy with balcony
Is er wifi beschikbaar bij Joy with balcony?
Ja, deze accommodatie beschikt over wifi en wifi.
Is er airco aanwezig bij Joy with balcony?
Nee, deze er is op deze accommodatie geen airco aanwezig.
Wat zijn de in- en uitchecktijden voor Joy with balcony?
Inchecken kan vanaf 15:00 en uitchecken tot 10:00.
Heeft Joy with balcony een bad?
Nee, Joy with balcony heeft geen bad.
Kan ik mijn auto parkeren bij Joy with balcony?
Ja, Joy with balcony beschikt over een eigen parkeerpaats.
Kan ik zwemmen bij Joy with balcony?
Nee, er zijn geen zwemfaciliteiten Joy with balcony aanwezig.

Andere accommodaties in de buurt

Misschien vind je dit ook leuk

Direct te boeken
Maya - Parking and distant view
Maya - Parking and distant view
Wifi Barbecue Verwarming Parkeerplaats
Direct te boeken
High in the sky with amazing views
Direct te boeken
Dunezwin - protected cultural heritage
Direct te boeken
Petite Oasis with garden
Direct te boeken
L' escapade
L' escapade
Wifi Barbecue Verwarming Douche
Direct te boeken
Hyacint with parking
Hyacint with parking
Wifi Airco Verwarming Douche
Direct te boeken
Empaja great views and parking
Direct te boeken
Lotus 310
Lotus 310
Wifi Barbecue Oven / magnetron Douche
Plaatsen in de buurt
Joy with balcony

België - West-Vlaanderen - Vosseslag

Fotoboek
Filteren:
badkamers
Joy with balcony - Buiten
Joy with balcony - Binnen
Joy with balcony - Binnen
Joy with balcony - Binnen
Joy with balcony - Binnen
Joy with balcony - Binnen
Joy with balcony - Binnen
Joy with balcony - Binnen
Joy with balcony - Binnen
Joy with balcony - Binnen
Joy with balcony - Binnen
Joy with balcony - Binnen
Joy with balcony - Binnen
Joy with balcony - Binnen
Joy with balcony - Binnen
Joy with balcony - Binnen
Joy with balcony - Buiten
Joy with balcony - Buiten
Joy with balcony - Buiten
1/ 19